Bågskyttarna vann div 4

Bågskyttesektionen har börjat röra sig uppåt i tabellsystemet igen. Innan vår anläggning i Rydsskogen eldhärjades i januari 2008 låg vi i elitserien, och det är otroligt roligt att vi nu har börjat klättra i tabellerna igen.

Stor eloge till våra juniorer som på ett bra sätt har visat framfötterna och tagit plats i vårt lag!!

 MVOF P
Linköpings SKF7601578312
BS Gothia7601562912
Lindome BK 27511575011
Västerås BK740355878
Huddinge BK721450415
Järnvägens BF 2720552744
Uppl/Väsby BF720553144
Nykvarns BK 2700738510