Bågskyttarna vann division 5.

Årets serieskjutning gick helt enligt planerna, och Linköping visar att vi är på tok för bra för de lägre serierna. Bra jobbat Linköping!!

 MVOF P
Linköpings SKF5500491210
Eskilstuna BS540145758
Luleå BS 2530235886
Vetlanda BK520343924
BS Gothia510435152
Bodens BKP 2500520640